Jak działa portal?

Co to jest Wyrkostop?

Wyrkostop to 'noclegowy autostop': tworzymy społeczność skupiającą podróżujących i osoby oferujące noclegi u siebie: może to być pokój, wolna kanapa, miejsce pod namiot w ogrodzie lub mieszkanie.

Dołącz do nas i zostań Wyrkostopowiczem, a jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

 

Jak działa portal? 

Zapewniamy bezpieczeństwo rezerwacji online. Stworzyliśmy prosty, intuicyjny i wygodny schemat płatności 'bezpieczny zadatek', który chroni interesy obu stron:

 

Krok 1. Po zalogowaniu Turysta dokonuje rezerwacji wstępnej - na tym etapie nie płaci nic. Właściciel ma 24h na potwierdzenie rezerwacji wstępnej i ustalenie wysokości zadatku w swoim panelu administracyjnym.

 

Krok 2. Turysta wpłaca zadatek na konto portalu (szybka płatność online).

 

Krok 3. Ze względów bezpieczeństwa przetrzymujemy zadatek do czasu przyjazdu Turysty na miejsce, dopiero wtedy przekazujemy go Właścicielowi. Jeżeli Turysta padnie ofiarą oszustwa, np. nieprawdziwego ogłoszenia, otrzyma pieniądze z powrotem. 

 

Dodawanie ogłoszeń i korzystanie z portalu jest darmowe, nie ma żadnego abonamentu! W przypadku wpłaty zadatku przez portal Właściciel ponosi koszty prowizji dostępne tutaj. Turysta nie ponosi żadnych kosztów. Nie stosujemy żadnych dodatkowych ani ukrytych opłat.

Opcja 'bezpieczny zadatek' chroni interesy zarówno Turystów, jak i Właścicieli

 

Korzyści dla Turysty

  • Wpłacenie zadatku daje Ci pewność, że Twój nocleg jest zarezerwowany.
  • Opcja 'bezpieczny zadatek' to skuteczny program ochrony kupujących. W przypadku oszustwa otrzymasz pieniądze z powrotem. Nigdy nie przelewaj pieniędzy bezpośrednio na prywatne konto bankowe lub poprzez transfery typu Western Union czy Moneygram.
  • W razie jakichkolwiek problemów podejmiemy się mediacji między Tobą a właścicielem.
  • Po wpłaceniu zadatku przez Wyrkostop otrzymujesz możliwość wystawienia recenzji Właścicielowi. Wszystkie recenzje na Wyrkostopie są autentyczne, oparte na rzeczywistych rezerwacjach.

Korzyści dla Właściciela

  • Zapewne często spotkałeś się z różnymi problemami związanymi z otrzymaniem zadatku od turystów: my ułatwimy Ci to zadanie! Przyjmiemy dla Ciebie zadatek, którego wysokość ustalisz Ty sam.
  • Wpłata zadatku przez portal nie jest obowiązkowa (jest zalecana za względów bezpieczeństwa).
  • Zadatek jest bezzwrotny, raz wpłacony należy do Ciebie. Turysta nie może domagać się jego zwrotu z powodów takich jak np. zmiana planów czy zmiana pogody :)
  • Przyjmując zadatek przez Wyrkostop otrzymujesz mozliwość wystawienia recenzji turyście. Wszystkie recenzje na naszym portalu sa autentyczne, oparte na rzeczywistych rezerwacjach. 
  • Koszt uzyskania zadatku jest minimalny - to niewiele więcej niż koszt przelewu internetowego!